Ilość kalorii
Wybierz ilość kalorii dla diety 5-posiłkowej.
Okres zamówienia
Wyczyść

Minimalna ilość dni diety - 3.
Diety na weekend dostarczamy w piątek.

SKU: brak Kategoria: Product ID: 216

Opis

Vege jest to zróżnicowana dieta wykluczającą mięso, ryby i owoce morza. Źródłem pełnowartościowego białka jest natomiast połączenie nasion roślin strączkowych, zbóż oraz nabiału. Dieta Vege świetnie nadaje się na zdrową redukcję lub stabilizację wagi. Dodatkowa satysfakcja płynąca z przejścia na dietę rośliną jest nieoceniona!

Vege – w zgodzie z Matką Naturą

Dieta Vege powstała z myślą o tych, którzy zdecydowali się zrezygnować ze spożywania mięsa, w tym ryb i owoców morza. Wiemy jednak, że stworzenie w pełni zbilansowanej i bogatej w wartościowe składniki diety wegetariańskiej, nie należy do najłatwiejszych zadań. W związku z tym nasza wege dieta pudełkowa powstała ze szczególną troską o zachowanie niezbędnych składników odżywczych. Brak mięsa w przygotowywanych przez nas posiłkach rekompensujemy naszym klientom białkiem pochodzenia roślinnego. Dlatego też oferowany przez nas catering wegetariański jest bogaty w produkty takie jak: nasiona roślin strączkowych, nabiał oraz ziarna zbóż.

Dieta Vege znakomicie sprawdza się nie tylko w przypadku osób, które odstawiły spożywanie mięsa. Wpływa ona na poprawę samopoczucia oraz sprzyja oczyszczaniu organizmu z toksyn, które zawarte są w mięsie i innych wysoko przetworzonych produktach spożywczych. Dlatego też przygotowywane menu sprzyja zdrowej utracie oraz stabilizacji wagi. Dieta ta została opracowana ze szczególną troską o dostarczenie wegetarianom wszelkich potrzebnych do normalnego funkcjonowania organizmu substancji i minerałów. Dzięki temu unikniesz w ciągu dnia wahania nastrojów, złego samopoczucia oraz poczucia zmęczenia. Nasza zbilansowana dieta wegetariańska dostarczy Ci energii na cały dzień. Wielu naszych klientów potwierdza również, że po kilku tygodniach jej stosowania czują się oni znacznie lepiej.