Ilość kalorii
Wybierz ilość kalorii dla diety 5-posiłkowej.
Okres zamówienia
Wyczyść

Minimalna ilość dni diety - 3.
Diety na weekend dostarczamy w piątek.

SKU: brak Kategoria: Product ID: 2155

Opis

Bosman jest to dieta o zwiększonej kaloryczności. Szczególnie polecamy osobom intensywnie trenującym lub schodzącym z dużej wagi podczas redukcji, oraz tym z niedoborem masy ciała chcącym zdrowo przybrać na wadze.

Jest to dieta wysokobiałkowa i wysokowęglowodanowa. Świetnie uzupełnia ubytki witamin oraz mikro- i makroelementów, które tracimy podczas intensywnych treningów czy innych wyczerpujących aktywności.

Bosman – zbuduj swoją masę mięśniową

Dieta Bosman przeznaczona jest dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny, sportowy tryb życia. Jeżeli więc zależy Ci na zbudowaniu i utrzymaniu stałej masy ciała, dieta ta będzie idealna dla Ciebie. Przygotowywane posiłki posiadają zwiększoną kaloryczność. Oznacza to, że pomogą Ci one w uzyskaniu zdrowo wyglądającej sylwetki i budowaniu masy mięśniowej. Dieta Bosman jest polecana szczególnie osobom, które intensywnie trenują i regularnie uprawiają sporty. Warto również zwrócić na nią uwagę, jeżeli zależy nam na redukcji masy ciała przy dużej wadze. Została ona również opracowana z myślą o tych, którzy chcą zdrowo przybrać na wadze. Mowa tu głównie o zbudowaniu masy mięśniowej, która poprawi ogólny wygląd sylwetki.

Składniki posiłków poddawane są dokładnej selekcji. Dieta zawiera właściwie dobrane produkty wysokobiałkowe i wysokowęglowodanowe. Są łatwo przyswajalne, dzięki czemu po intensywnym treningu można w szybki sposób uzupełnić spalone kalorie. Pozwalają na dostarczenie bardzo ważnych dla funkcjonowania organizmu mikro- i makroelementów. Ponadto uzupełniają one także ubytki witamin, które powstają w wyniku wyczerpujących aktywności. Zbilansowane posiłki w połączeniu z regularnym ich spożywaniem, przyniosą zaskakujące efekty po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia diety Bosman!