Ilość kalorii
Wybierz ilość kalorii dla diety 5-posiłkowej.
Okres zamówienia
Wyczyść

Minimalna ilość dni diety - 3.
Diety na weekend dostarczamy w piątek.

SKU: brak Kategoria: Product ID: 217

Opis

Balance jest to zdrowa i zbilansowana dieta oparta na lokalnych i świeżych produktach. W diecie Balance znajdziesz wysokiej jakości mięso, ryby jak i świeże warzywa i owoce. Dieta Balance ułatwi odchudzanie oraz wysmuklanie sylwetki lub zapewni bezpieczne i zdrowe utrzymanie masy mięśniowej. Tylko zbilansowana dieta jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia!

Balance – z myślą o Twoim zdrowiu!

Dieta Balance powstaje w trosce o dobre samopoczucie fizyczne oraz psychiczne naszych klientów. To, co jemy, wpływa bowiem na to, jak się czujemy. Jeżeli więc w ciągu dnia brakuje Ci zapału i werwy, czujesz się zmęczony i ospały, dieta Balance to produkt idealny dla Ciebie. Posiłki są przygotowywane w oparciu o starannie wyselekcjonowane, świeże artykuły spożywcze. Posiłki zawierają pełnowartościowe produkty, takie jak: wysokiej jakości mięso, bogate w kwasy omega ryby oraz świeże warzywa i owoce. Są one pozbawione konserwantów i innych ulepszaczy, które mogą wpływać na osłabienie twojego organizmu. Wszystkie produkty pochodzą z lokalnych, ekologicznych upraw i hodowli, co czuć również w ich smaku oraz zapachu.

Zbilansowana dieta wspomaga odchudzanie oraz utrzymanie stałej wagi. Jeżeli masz więc za sobą kilka miesięcy walki o utratę zbędnych kilogramów i boisz się efektu jojo – jest to dieta przeznaczona dla Ciebie. Odpowiednio dobrana kaloryczność zapewni Ci utrzymanie masy mięśniowej. Wielu z naszych klientów potwierdza również, że regularne spożywanie posiłków z serii Balance pomaga dodatkowo wysmuklić sylwetkę. Dieta oparta na naturalnych składnikach wpływa także na zmianę samopoczucia. Dzięki niej nabierzesz więcej werwy i energii oraz poczujesz się znacznie lepiej.